4.3.5. Реєстрація суб`єкта підприємницької діяльності — юридичної особи в органі Пенсійного фонду України

Оскільки всі підприємства в Україні є платниками збору на обов´язкове державне пенсійне страхування, Ви зобов´язані зареєструвати новостворене підприємство в міському або районному органі Пенсійного фонду України за місцезнаходженням підприємства.

Це необхідно зробити протягом 10 днів від дня одержання свідоцтва про державну реєстрацію суб´єкта підприємницької діяльності.

Для реєстрації подаються такі документи:

1) заява встановленого зразка, бланк якої видається в органі Пенсійного фонду;

2) засвідчена копія свідоцтва про державну реєстрацію суб´єкта підприємницької діяльності;

3) засвідчена копія довідки про включення до ЄДРПОУ, присвоєння ідентифікаційного коду органом статистики.

Після того як Ваше підприємство зареєстрували, орган Пенсійного фонду України повинен видати Вам Повідомлення, у якому зазначається реєстраційний номер платника збору на обов´язкове державне пенсійне страхування, присвоєний Вашому підприємству, ставка та терміни перерахування збору.

Крім того, орган Пенсійного фонду України, зареєструвавши Ваше підприємство, має видати Вам Довідку для пред´явлення в банк про реєстрацію суб´єкта підприємницької діяльності в Пенсійному фонді України.

Цю довідку Ви повинні подати до установи банку під час відкриття рахунку. Зверніть увагу: у довідці є відривний корінець, який заповнюється уповноваженим працівником банку і який Ви мусите повернути до того органу Пенсійного фонду, де зареєстроване Ваше підприємство, протягом 30 днів від дня видачі довідки для пред´явлення в банк.

Site Footer