5.11. Способи релаксації за 10 хвилин

1. Вставайте ранком на десять хвилин раніше, ніж звичайно. Таким чином, Ви зможете уникнути ранкового роздратування. Спокійний, організований ранок зменшує неприємності дня.

2. Заваріть собі міцного чаю або зваріть кави. Розтягніть їх на 10 хвилин, намагайтеся в цей відрізок часу ні про що серйозне не думати.

3. Увімкніть програвач і послухайте свою улюблену музику. Насолоджуйтеся цими чудовими митями. Постарайтеся повністю поринути в музику, відключившись від Ваших думок.

4. Якщо Ваші близькі удома, випийте чай або кави разом з ними й спокійно поговоріть про що-небудь. Не вирішуйте свої проблеми відразу ж після повернення додому: у стані утоми, розбитості це дуже важко, а часом неможливо. Вихід з складного положення Ви зможете знайти після того, як пройде небагато часу й спаде напруга трудового дня.

5. Не переживайте проблему наодинці. Тримати проблему в собі, не обговорюючи її із близькими чи друзями, означає накопичувати хворобливу напругу. Потрібно знайти людину, що вміє слухати й співпереживати.

6. Проводьте свої вихідні дні як можна різноманітніше. Якщо будні звичайно напружені, використовуйте вихідні для спокійного відпочинку.

7. Прощайте й забувайте. Прийміть той факт, що люди навколо Вас і світ, у якому ми живемо, недосконалі. Приймайте доброзичливо, на віру слова інших людей, якщо немає доказу зворотнього. Вірте тому, що більшість людей намагаються робити все настільки добре, наскільки можуть. Ну й, звичайно ж, зверніть увагу на гарне харчування й регулярні фізичні вправи.

Управляйте собою, своїми емоціями й своїм життям!

Будьте здорові й щасливі!

 

Вогонь і стрес.

Вогонь допоміг людям стати тими, ким вони зараз є. Вогонь помічник і захисник людей! Вогонь зігріє й підніме настрій; за допомогою вогню можна приготувати їжу або відігнати диких хижаків. Але це можливо якщо людина вміє управляти вогнем. Якщо ні, то вона може легко згоріти у вогні заживо; у найкращому разі можна залишитися на попелищі сирим і голим.

Стрес – як вогонь. Тільки страшніше.

Site Footer